Wykłady/warsztaty

1. Vikrampal

Gong master na światowym poziomie. Szkolił się u najbardziej poważanego w środowisku healingu dźwiękiem Dona Conreaux. Grał z równie znanym Tomem Soltronem. W 2012 roku zrezygnował z prowadzenia rodzinnej firmy, ponieważ poznał swoje dary i zaakceptował swoją życiową misję. Trzy lata wcześniej rozpoczął własny proces transformacji. W 2014 r. stworzył „The School of Gong” i od tego momentu uczyło się w niej ponad 1000 osób. Prowadzi też wysokoenergetyczne zajęcia jogi kundalini (certyfikowany przez KRI, poziom wykonawczy II – Transformacja). Podczas eventu zagra koncert wraz z Dawidem Skrzypkiem, artystą multimedialnym i muzykoterapeutą.


2. Gracja - Biorezonans Holistyczne Terapie

Podczas pisania licencjatu o holistycznych sposobach pracy z ciałem i duchem, serce Gracji poprowadziło ją w stronę budowania świadomej przyszłości, opartej na prowadzeniu centrów holistycznych. Zajmuje się biorezonansem, EFT i Matrix Reimprintingiem, pracuje z niepełnosprawnymi (głównie z osobami z autyzmem, Zespoły: Aspergera, Downa, Williamsa). Zajmuje się także arte-oraz muzykoterapią, bazując na tańcu Freestyle, który jak sama określa jest „tańcem duszy przez ciało”. W obrębie jej zainteresowań jest także naturopatia, w której szczególnie inspiruje ją kontakt człowieka z naturą, wpływ energii słońca oraz aktywacja zmysłu węchu. Podczas eventu poprowadzi wykład „Właściwa homeostaza w organizmie, czyli harmonizacja częstotliwości ciała i duszy”.


3. Dawid Skrzypek - Fale Zdrowia

Największym darem Dawida jest tworzenie. To tworzenie przestrzeni dla naturalnego przepływu, wspieranego wyjątkową wiedzą o muzyce i jej uzdrawiających częstotliwościach. W swojej pracy łączy starożytne brzmienia tradycyjnych instrumentów z nowoczesnością i elementami etnicznymi. Podczas gry Dawid bazuje na technice biorezonansu sensorycznego, który w odpowiednich częstotliwościach przywraca ludzkiemu organizmowi zdrowie i naturalny stan harmonii. Jest artystą międzynarodowych projektów multimedialnych, a jednym z jego dzieł jest m.in. hologram w Jerozolimie w muzeum Jezusa. Misją Dawida jest podnoszenie ludzkiej świadomości, wspieranie w transformacji i odkrywanie tajemnic wspaniałych mocy dźwięków i fal wibracyjnych. Podczas eventu zagra koncert Healing Art wraz z Vikrampalem oraz poprowadzi warsztaty „Przepływ energii w ciele i podstawy Qi gong”, a także wykład „Biorezonans sensoryczny – profilaktyka zdrowia z Healy”.


4. RobertO

Podróżnik, artysta, badacz, uzdrowiciel. W podróży ku samopoznaniu bada czas i przestrzeń, używając różnorodnych technik i narzędzi (m.in. Cholq'ij (Tzolkin, tzw. Kalendarz Majów) łączy tradycję z nowoczesnością. W obrębie jego pasji jest także praca z roślinami, energia Słońca, techniki oddechowe, praca z ciałem. Służy swoją wiedzą i umiejętnościami wykonując analizy urodzeniowe na podstawie Cholq'ij. Bliska jest mu medycyna Rape, Mapacho, Kambo, prowadzi ceremonie kakao. Doświadczenia zgromadził podróżując głównie po obu Amerykach i Europie oraz spotykając się z wieloma przewodnikami duchowymi. W swojej pracy integruje wszystkie te elementy, szukając złotego środka odpowiedniego dla indywidualnej istoty. Podczas eventu przygotuje oraz pobłogosławi Ceremonialne Kakao i poprowadzi warsztat z Kalendarza Majów.


5. Ewelina Lipieniecka i Dariusz Dziekański

Serdecznie zapraszają na podróż̇ w głąb siebie z wibracjami dźwięków. Zapoznają nas z wiedzą o intonacji, pracy z czakrami i własnym głosem. Zaproszą do wspólnej celebracji Extatic Dance – tańca intuicyjnego, który pozwala uwolnić blokady i emocje w ciele. Ewelina i Dariusz zakończą swój warsztat wyciszająco – relaksującym koncertem mis kryształowych.


6. Grzegorz "Zaafirmatio" Przybylski

Praktyczny terapeuta holistyczny. Producent muzyki, kompozytor, tekściarz, szaman. Łączy muzykę, a w tym także nowoczesny rap z funkcjami terapeutycznymi. Dzieli się narzędziami, które pomogły mu odzyskać zdrowie, radość życia i powrócić na twórczą drogę planu duszy. Podczas eventu poprowadzi wykład z koncertem: Sesję 5w1. To jego autorska certyfikowana metoda wielopoziomowego połączenia 5 terapii w 1. To intuicyjne, synergiczne połączenie innowacyjnej technologii (fale Schumanna) z czystą biologicznie informacją zawarta w roślinach – mocą uzdrawiających dźwięków instrumentów szamańsko – etnicznych oraz psychosomatycznych przyczyn fizycznych dolegliwości. Narzędzia Sesji 5w1 to: Fale Schumanna 7,83Hz - Muzykoterapia - Światłoterapia - Krople TODA – Psychosomatyka.


7. Agnieszka Toczek

Dyplomowana nauczycielka jogi kundalini. Od lat interesuje się poszerzaniem świadomości i rozwojem świata wewnętrznego. Zgłębia i doświadcza mocy technik jogi kundalini, które uważa za skuteczne narzędzia wspomagające w osobistej transformacji i manifestacji marzeń. Entuzjastka życia, która nieustannie poszukuje przygód i wrażeń. Pracuje z oddechem, medytacjami, czakrami, mantrami, energią i olejkami klasy terapeutycznej. Dzieli się wiedzą o aromaterapii, która wspiera nasze zdrowie i emocje. Uważa, że wszystkie odpowiedzi znajdują się w naturze i to ona jest naszą prawdziwą największą apteką. Interesuje się psychologią. Podczas eventu poprowadzi warsztat jogi kundalini.


8. Wiktoria Dukacz

Twórczyni HolistycznieDoZdrowia.pl - platformy wspierającej powrót do homeostazy oraz wewnętrznego spokoju. Podczas eventu poprowadzi zajęcia "Ukojenie dla ciała i duszy". W obecnych czasach jesteśmy z każdej strony bombardowani negatywnymi informacjami, strachem, stresem, co przekłada się̨ na zdrowie. Nic dziwnego, gdyż̇ wiele badań naukowych potwierdza, że nasze myśli, uczucia przedkładają̨ się̨ na nasz stan zdrowia. Powiązanie między silnym stresem, a zwiększoną̨ podatnością̨ na zachorowanie zostało solidnie udokumentowane i nie budzi żadnych wątpliwości. Sama, chorując przez lata, doświadczyła na własnej skórze jak nasze zdrowie fizyczne jest mocno połączone psychiką i konfliktami emocjonalnymi. Z całego serca zapraszana zajęcia, gdzie zadbamy o świadomy oddech, uwolnienie napięć́ z ciała spowodowanym stresem czy konfliktami emocjonalnymi. Ukochamy nasze ciało oraz narządy. Spróbujemy chodź́ na chwilę wyłączyć́ umysł, aby móc połączyć́ się̨ z duszą. A w tym wszystkim będzie wspierać́ nas muzyka na żywo 432HZ.


9. Paula Ross i Kris Leczek

Podczas eventu poprowadzą warsztat „Taniec w relacji SoulZouk”. Zapraszają w uwalniającą podróż taneczną w parach, która nosi nazwę SoulZouk. SOULZOUK To niezwykle przyjemny taniec, którego płynność ruchów oraz organiczne podążanie partnerki sprawiają, że jest to naturalny, a zarazem niezwykle zmysłowy taniec. Partner prowadzi, a partnerka podąża za prowadzeniem, pozostawiając sobie wolną przestrzeń do własnej interpretacji ruchu i muzyki. W trakcie warsztatu doświadczycie magii Tańca, który jest formą ruchową opartą na czuciu siebie i partnera, do czerpania przyjemności z wewnętrznych przeżyć wywołanych kontaktem fizycznym, do relaksu ciała i umysłu oraz do uzewnętrznienia emocji.


10. Wiktor Badowski

Podczas eventu poprowadzi wykład na temat leczniczych właściwości medycyny, jaką jest Kambo.


11. Monika Dakini

Podczas eventu poprowadzi warsztat „Śmierć i odrodzenie”, w którego trakcie doświadczyć można procesu symbolicznej śmierci (dzięki któremu uzyskasz większą klarowność względem swoich życiowych celów) procesu ponownych narodzin (podczas którego przywołamy zasoby, z którymi Twoja dusza przybyła na tę planetę), intuicyjnego tańca(tańczonego z intencją puszczenia kontroli i przywołania głębokiego, niezbywalnego zaufania do Życia), a także technik odblokowujących przepływ energii w ciele, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w domu. Intencją warsztatu jest porzucenie starych, niesłużących już wzorców i sięgnięcie po swój duchowy potencjał, aby z pełną świadomością wcielać go w życie. Co to da w praktyce? To zależy od gotowości i determinacji każdego z uczestników, aby w pełni podążyć za tym, co będzie się działo. Oczekiwanym rezultatem jest większa klarowność, moc I sprawczość.


12. Marcel Bird-Wieteska

Podczas eventu poprowadzi warsztat „Oddech to życie - świadomy oddech to świadome życie”. Opowie o metodach Wim Hofa oraz holotropowej. Zaprasza też na poranną świadomą praktykę Krąg Jedności. Po nim zrobimy praktykę „YODAME yoga dance meditation”, gdzie popłyniemy ze specjalnie dobraną muzyką w podróż poprzez ciało i taniec intuicyjny. Jak mówi prowadzący „Jest szansa, że będzie to Wasza najlepsza impreza w życiu. Świadoma na Natural High.”


13. Marta TAO Pociejewska

Poprowadzi warsztaty QiBalans - autorski system wyselekcjonowanych ćwiczeń z różnych sposobów pracy z ciałem i umysłem. Głównym źródłem inspiracji są ćwiczenia Qi Gong i Tai Chi. Na warsztacie pokaże jak pogłębić świadomość siebie, sprawdzimy gdzie mamy blokady energetyczne i jakimi sposobami można je uwalniać. Pomedytujemy na stojąco, wzmocnimy, rozluźnimy ciało i umysł a ponadto Marta wytłumaczy z zastosowaniem mądrość chińską by być jak góra i jak rzeka 🙂.


14. Ewelina Akaya Skibińska

Inspiratorka. Obserwatorka. Instruktorka choreoterapii i arteterapii; nauczycielka jogi (hatha joga, joga nidra, joga czakralna), medytacji i relaksacji, rękodzielniczka, bajarka, psychodietetyczka. Podczas eventu poprowadzi warsztat „Bodies&Hearts in flow/Kobiece kręgi relacji”, podczas których doświadczycie następujących jakości: Obecność, bliskość, relacje, taniec, oddech, dotyk. Ewelina zaprasza także na warsztat „Taniec intuicyjny 5 żywiołów” - dla niej jedna z najefektywniejszych metod uwalniania i pobudzania energii oraz genialny sposób na kontaktowanie się ze swoim ciałem, oddechem, emocjami i podświadomością.


15. Ilona Olejnik

Dyplomowany dietetyk z wykształcenia, z zamiłowania zwolenniczka zdrowego i naturalnego stylu życia w zgodzie z Naturą. Propagatorka diety wegetariańskiej (również w czasie ciąży, karmieniu piersią i w żywieniu dzieci) oraz idei Zero Waste. Prywatnie: osoba zawsze uśmiechnięta, miłośniczka podróży i domowego wypieku chleba oraz szczęśliwa mama córki urodzonej naturalnie w sposób lotosowy. Podczas eventu poprowadzi wykład „Naturalny poród domowy”, w trakcie, którego opowie swoją historię porodu domowego w tradycji majańskiej w Gwatemali. Ponadto będziecie mogli się dowiedzieć: co to jest poród lotosowy i dlaczego jest tak ważny dla dziecka i rodziców; jak wygląda pielęgnacja łożyska po porodzie; jak wygląda poród naturalny według tradycji Majów; na czym polega pomoc przewodniczek duchowych i położnych (comadron) oraz jak wygląda tradycja obejmująca okres przygotowawczy do porodu, poród oraz opiekę poporodową.


16. Magdalena Kobierecka

Artystka, która podczas eventu poprowadzi warsztat „Mandale na wodzie metodą Ebru” - to połączenie tradycyjnej techniki Ebru z tworzeniem organicznych wzorów na planie koła. Ebru, to prastara technika wywodząca się z kultury ludowej Turcji. Polega na nakładaniu w odpowiedni sposób przygotowanych wcześniej farb na powierzchnię specjalnego płynu, formowaniu wzorów i zdejmowaniu obrazów na papier. Mandale na wodzie, to odmiana Ebru, która powstała w pracowni Magdaleny Kobiereckiej. Proces twórczy daje przyjemność z patrzenia na rozchodzące się harmonijnie plamy barw, ma działanie wyciszające i głęboko relaksujące. Podczas poznawania nowej techniki plastycznej, jak i podczas nauki nowego tańca mózg aktywizuje się w sposób wyjątkowy i tworzy nowe połączenia neuronalne. Każdy uczestnik bez względu na umiejętności, kondycję psychofizyczną, wiek czy ograniczenia zdrowotne tworzy wspaniałe obrazy, które posiadają korzystną energetykę i wpływają na wibracje otoczenia.


17. Małgorzata Ciechomska

Podczas eventu poprowadzi warsztat " Droga do wewnętrznej wolności". To podróż w głąb siebie, do miejsc gdzie iluzja spotyka się z Prawdą. Wewnętrzną wolność rozumie jako pozbycie się iluzji na własny temat i otaczającego Cię świata. Pokaże, jak nawiązać kontakt z kryształami górskimi wszelkiego rodzaju minerałami i kamieniami, tak aby stały się one bliskimi towarzyszami w tej ekscytującej podróży.


18. Dominika Kalyta-Zymek

Zwolenniczka holistycznego podejścia do życia w każdej jego dziedzinie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w tematyce duchowości, pracy z energią, prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne. Zdobyła certyfikat konsultanta Totalnej Biologii oraz Trenera Radykalnego Wybaczania i Manifestacji Marzeń. Podczas eventu poprowadzi warsztaty „Neutralizowanie szkodliwej energii”. W ich trakcie zaprasza na łyk energetycznego doładowania. Na warsztacie porozmawiamy o tym, jak radzić sobie w niesprzyjających warunkach, kiedy przytłacza nas praca przy komputerze lub w korporacji. Dominika podzieli się ćwiczeniami energetycznymi, które pomogą Ci funkcjonować w niesprzyjających warunkach. Poprowadzi też warsztaty „MÓJ WRÓG – MÓJ ANIOŁ radykalne wybaczanie”. Czym różni się radykalne wybaczanie od tradycyjnego? Przede wszystkim jest ono wolne od osądzania i obwiniania.


19. Patrycja Kruszczyńska

Podczas eventu poprowadzi wykład i warsztat Ustawień Systemowych (inaczej ustawienia rodzin, konstelacje rodzinne). Tematem będzie Życie, Seksualność, Miłość. W ich trakcie czeka Was: wprowadzenie i wyjaśnienie, czym są Ustawienia, kto jest twórcą i komu są potrzebne; co takiego się dzieje podczas ustawień; czym jest pole morficzne.


20. Amanda Szeligowska

Dzikość ujarzmiona. Bohaterka o tysiącu twarzach. Grała w życiu role żeńskie i męskie - w obu zaskakująco dobrze się odnajduje. Co kocha? Sztukę, twórczość, rozwój, rozkwit, transformację, ekspansję. Jest jak żywioł przyspieszający procesy, choć z czasem nauczyła się cierpliwości. Pracuje z artystami nad procesem twórczym, weną, inspiracją i kreacją. wierzy w to, że przyszłość zależy od Artystów. Kobieta renesansu, samorodny talent, kobieta od efektów specjalnych. Fascynuje ją wszystko co z pogranicza. Zbiera odrzucone, wzgardzone, niepasujące fragmenty i tworzy z tego piękną całość. Kocha wszystko, co nie pasuje. Samozwańcza Przewodniczka Ligi Wykluczonych. Spełniona w związku, spełniona w macierzyństwie, teraz wyrusza w podróż dookoła świata. Amanda życie postrzega jako twórczość a każdego człowieka jako twórcę. Na evenuie będzie konfrontować ze starymi paradygmatami i odczarowywać mity dotyczące twórczości artystycznej. Pokaże nam, że każdy jest Artystą w swoim życiu. Zaprowadzi nas do świata wyobraźni, wizji, dźwięku, ruchu, piękna aby Twoje życie stało się żywym arcydziełem.


21. Emilia Biała

Podczas eventu poprowadzi "Swobodne nurkowanie w emocje. O doświadczeniach pracy z oddechem i żywiołem wody" w połączeniu z warsztatami oddechowymi. W ich trakcie zgłębicie tematy takie jak: freediving jako narzędzie samopoznania, oddech i jego wstrzymywanie, potrzeba oddychania, poddanie się, obecność - z perspektywy zawodnika, instruktora i człowieka, który boi się ciemności, głębi, nieznanego.


23. Sati i Denis

Poprowadzą spotkanie ze swoją opowieścią porodową w Naturze. Zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką okołoporodową, w szczególności tych, którzy szukają alternatywnych rozwiązań, innych niż taśmowy poród szpitalny. Bowiem poród to coś więcej niż tylko fizjologiczne wydarzenie. To jest święta unia partnerska, gdzie oboje przechodzimy swoistą inicjację męskości i kobiecości. Sati poprowadzi również 2 warsztaty dla dzieci: Opiekunowie Ziemi - Inicjacja Ognia i Opiekunowie Ziemi i Butelki Czarodziejki. Podczas pierwszego warsztatu zaprzyjaźnimy się z żywiołem ognia. Poznamy jego transformującą moc i nauczymy się w bezpieczny sposób go rozniecać i opiekować się nim. Najważniejszym elementem będzie rozbudzenie naszej wrażliwości i przebudzenie Opiekuna Ziemi w każdym z nas. Na drugim warsztacie ruszymy na poszukiwania ukrytych w terenie Butelek Czarodziejek. Spróbujemy odkodować Moce w nich zawarte i poznamy bliżej temat świadomości wody. Zapoznamy się też z tematyką recyclingu i upcyclingu. Najodważniejsi Opiekunowie Ziemi będą mogli ruszyć po własne butelki na swój osobisty eliksir Mocy.

1. Vikrampal

Gong master na światowym poziomie. Szkolił się u najbardziej poważanego w środowisku healingu dźwiękiem Dona Conreaux. Grał z równie znanym Tomem Soltronem. W 2012 roku zrezygnował z prowadzenia rodzinnej firmy, ponieważ poznał swoje dary i zaakceptował swoją życiową misję. Trzy lata wcześniej rozpoczął własny proces transformacji. W 2014 r. stworzył „The School of Gong” i od tego momentu uczyło się w niej ponad 1000 osób. Prowadzi też wysokoenergetyczne zajęcia jogi kundalini (certyfikowany przez KRI, poziom wykonawczy II – Transformacja). Podczas eventu zagra koncert wraz z Dawidem Skrzypkiem, artystą multimedialnym i muzykoterapeutą.


2. Gracja - Biorezonans Holistyczne Terapie

Podczas pisania licencjatu o holistycznych sposobach pracy z ciałem i duchem, serce Gracji poprowadziło ją w stronę budowania świadomej przyszłości, opartej na prowadzeniu centrów holistycznych. Zajmuje się biorezonansem, EFT i Matrix Reimprintingiem, pracuje z niepełnosprawnymi (głównie z osobami z autyzmem, Zespoły: Aspergera, Downa, Williamsa). Zajmuje się także arte-oraz muzykoterapią, bazując na tańcu Freestyle, który jak sama określa jest „tańcem duszy przez ciało”. W obrębie jej zainteresowań jest także naturopatia, w której szczególnie inspiruje ją kontakt człowieka z naturą, wpływ energii słońca oraz aktywacja zmysłu węchu. Podczas eventu poprowadzi wykład „Właściwa homeostaza w organizmie, czyli harmonizacja częstotliwości ciała i duszy”.


3. Dawid Skrzypek - Fale Zdrowia

Największym darem Dawida jest tworzenie. To tworzenie przestrzeni dla naturalnego przepływu, wspieranego wyjątkową wiedzą o muzyce i jej uzdrawiających częstotliwościach. W swojej pracy łączy starożytne brzmienia tradycyjnych instrumentów z nowoczesnością i elementami etnicznymi. Podczas gry Dawid bazuje na technice biorezonansu sensorycznego, który w odpowiednich częstotliwościach przywraca ludzkiemu organizmowi zdrowie i naturalny stan harmonii. Jest artystą międzynarodowych projektów multimedialnych, a jednym z jego dzieł jest m.in. hologram w Jerozolimie w muzeum Jezusa. Misją Dawida jest podnoszenie ludzkiej świadomości, wspieranie w transformacji i odkrywanie tajemnic wspaniałych mocy dźwięków i fal wibracyjnych. Podczas eventu zagra koncert Healing Art wraz z Vikrampalem oraz poprowadzi warsztaty „Przepływ energii w ciele i podstawy Qi gong”, a także wykład „Biorezonans sensoryczny – profilaktyka zdrowia z Healy”.


4. RobertO

Podróżnik, artysta, badacz, uzdrowiciel. W podróży ku samopoznaniu bada czas i przestrzeń, używając różnorodnych technik i narzędzi (m.in. Cholq'ij (Tzolkin, tzw. Kalendarz Majów) łączy tradycję z nowoczesnością. W obrębie jego pasji jest także praca z roślinami, energia Słońca, techniki oddechowe, praca z ciałem. Służy swoją wiedzą i umiejętnościami wykonując analizy urodzeniowe na podstawie Cholq'ij. Bliska jest mu medycyna Rape, Mapacho, Kambo, prowadzi ceremonie kakao. Doświadczenia zgromadził podróżując głównie po obu Amerykach i Europie oraz spotykając się z wieloma przewodnikami duchowymi. W swojej pracy integruje wszystkie te elementy, szukając złotego środka odpowiedniego dla indywidualnej istoty. Podczas eventu przygotuje oraz pobłogosławi Ceremonialne Kakao i poprowadzi warsztat z Kalendarza Majów.


5. Ewelina Lipieniecka i Dariusz Dziekański

Serdecznie zapraszają na podróż̇ w głąb siebie z wibracjami dźwięków. Zapoznają nas z wiedzą o intonacji, pracy z czakrami i własnym głosem. Zaproszą do wspólnej celebracji Extatic Dance – tańca intuicyjnego, który pozwala uwolnić blokady i emocje w ciele. Ewelina i Dariusz zakończą swój warsztat wyciszająco – relaksującym koncertem mis kryształowych.


6. Grzegorz "Zaafirmatio" Przybylski

Praktyczny terapeuta holistyczny. Producent muzyki, kompozytor, tekściarz, szaman. Łączy muzykę, a w tym także nowoczesny rap z funkcjami terapeutycznymi. Dzieli się narzędziami, które pomogły mu odzyskać zdrowie, radość życia i powrócić na twórczą drogę planu duszy. Podczas eventu poprowadzi wykład z koncertem: Sesję 5w1. To jego autorska certyfikowana metoda wielopoziomowego połączenia 5 terapii w 1. To intuicyjne, synergiczne połączenie innowacyjnej technologii (fale Schumanna) z czystą biologicznie informacją zawarta w roślinach – mocą uzdrawiających dźwięków instrumentów szamańsko – etnicznych oraz psychosomatycznych przyczyn fizycznych dolegliwości. Narzędzia Sesji 5w1 to: Fale Schumanna 7,83Hz - Muzykoterapia - Światłoterapia - Krople TODA – Psychosomatyka.


7. Agnieszka Toczek

Dyplomowana nauczycielka jogi kundalini. Od lat interesuje się poszerzaniem świadomości i rozwojem świata wewnętrznego. Zgłębia i doświadcza mocy technik jogi kundalini, które uważa za skuteczne narzędzia wspomagające w osobistej transformacji i manifestacji marzeń. Entuzjastka życia, która nieustannie poszukuje przygód i wrażeń. Pracuje z oddechem, medytacjami, czakrami, mantrami, energią i olejkami klasy terapeutycznej. Dzieli się wiedzą o aromaterapii, która wspiera nasze zdrowie i emocje. Uważa, że wszystkie odpowiedzi znajdują się w naturze i to ona jest naszą prawdziwą największą apteką. Interesuje się psychologią. Podczas eventu poprowadzi warsztat jogi kundalini.


8. Wiktoria Dukacz

Twórczyni HolistycznieDoZdrowia.pl - platformy wspierającej powrót do homeostazy oraz wewnętrznego spokoju. Podczas eventu poprowadzi zajęcia "Ukojenie dla ciała i duszy". W obecnych czasach jesteśmy z każdej strony bombardowani negatywnymi informacjami, strachem, stresem, co przekłada się̨ na zdrowie. Nic dziwnego, gdyż̇ wiele badań naukowych potwierdza, że nasze myśli, uczucia przedkładają̨ się̨ na nasz stan zdrowia. Powiązanie między silnym stresem, a zwiększoną̨ podatnością̨ na zachorowanie zostało solidnie udokumentowane i nie budzi żadnych wątpliwości. Sama, chorując przez lata, doświadczyła na własnej skórze jak nasze zdrowie fizyczne jest mocno połączone psychiką i konfliktami emocjonalnymi. Z całego serca zapraszana zajęcia, gdzie zadbamy o świadomy oddech, uwolnienie napięć́ z ciała spowodowanym stresem czy konfliktami emocjonalnymi. Ukochamy nasze ciało oraz narządy. Spróbujemy chodź́ na chwilę wyłączyć́ umysł, aby móc połączyć́ się̨ z duszą. A w tym wszystkim będzie wspierać́ nas muzyka na żywo 432HZ.


9. Paula Ross i Kris Leczek

Podczas eventu poprowadzą warsztat „Taniec w relacji SoulZouk”. Zapraszają w uwalniającą podróż taneczną w parach, która nosi nazwę SoulZouk. SOULZOUK To niezwykle przyjemny taniec, którego płynność ruchów oraz organiczne podążanie partnerki sprawiają, że jest to naturalny, a zarazem niezwykle zmysłowy taniec. Partner prowadzi, a partnerka podąża za prowadzeniem, pozostawiając sobie wolną przestrzeń do własnej interpretacji ruchu i muzyki. W trakcie warsztatu doświadczycie magii Tańca, który jest formą ruchową opartą na czuciu siebie i partnera, do czerpania przyjemności z wewnętrznych przeżyć wywołanych kontaktem fizycznym, do relaksu ciała i umysłu oraz do uzewnętrznienia emocji.


10. Wiktor Badowski

Podczas eventu poprowadzi wykład na temat leczniczych właściwości medycyny, jaką jest Kambo.


11. Monika Dakini

Podczas eventu poprowadzi warsztat „Śmierć i odrodzenie”, w którego trakcie doświadczyć można procesu symbolicznej śmierci (dzięki któremu uzyskasz większą klarowność względem swoich życiowych celów) procesu ponownych narodzin (podczas którego przywołamy zasoby, z którymi Twoja dusza przybyła na tę planetę), intuicyjnego tańca(tańczonego z intencją puszczenia kontroli i przywołania głębokiego, niezbywalnego zaufania do Życia), a także technik odblokowujących przepływ energii w ciele, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w domu. Intencją warsztatu jest porzucenie starych, niesłużących już wzorców i sięgnięcie po swój duchowy potencjał, aby z pełną świadomością wcielać go w życie. Co to da w praktyce? To zależy od gotowości i determinacji każdego z uczestników, aby w pełni podążyć za tym, co będzie się działo. Oczekiwanym rezultatem jest większa klarowność, moc I sprawczość.


12. Marcel Bird-Wieteska

Podczas eventu poprowadzi warsztat „Oddech to życie - świadomy oddech to świadome życie”. Opowie o metodach Wim Hofa oraz holotropowej. Zaprasza też na poranną świadomą praktykę Krąg Jedności. Po nim zrobimy praktykę „YODAME yoga dance meditation”, gdzie popłyniemy ze specjalnie dobraną muzyką w podróż poprzez ciało i taniec intuicyjny. Jak mówi prowadzący „Jest szansa, że będzie to Wasza najlepsza impreza w życiu. Świadoma na Natural High.”


13. Marta TAO Pociejewska

Poprowadzi warsztaty QiBalans - autorski system wyselekcjonowanych ćwiczeń z różnych sposobów pracy z ciałem i umysłem. Głównym źródłem inspiracji są ćwiczenia Qi Gong i Tai Chi. Na warsztacie pokaże jak pogłębić świadomość siebie, sprawdzimy gdzie mamy blokady energetyczne i jakimi sposobami można je uwalniać. Pomedytujemy na stojąco, wzmocnimy, rozluźnimy ciało i umysł a ponadto Marta wytłumaczy z zastosowaniem mądrość chińską by być jak góra i jak rzeka 🙂.


14. Ewelina Akaya Skibińska

Inspiratorka. Obserwatorka. Instruktorka choreoterapii i arteterapii; nauczycielka jogi (hatha joga, joga nidra, joga czakralna), medytacji i relaksacji, rękodzielniczka, bajarka, psychodietetyczka. Podczas eventu poprowadzi warsztat „Bodies&Hearts in flow/Kobiece kręgi relacji”, podczas których doświadczycie następujących jakości: Obecność, bliskość, relacje, taniec, oddech, dotyk. Ewelina zaprasza także na warsztat „Taniec intuicyjny 5 żywiołów” - dla niej jedna z najefektywniejszych metod uwalniania i pobudzania energii oraz genialny sposób na kontaktowanie się ze swoim ciałem, oddechem, emocjami i podświadomością.


15. Ilona Olejnik

Dyplomowany dietetyk z wykształcenia, z zamiłowania zwolenniczka zdrowego i naturalnego stylu życia w zgodzie z Naturą. Propagatorka diety wegetariańskiej (również w czasie ciąży, karmieniu piersią i w żywieniu dzieci) oraz idei Zero Waste. Prywatnie: osoba zawsze uśmiechnięta, miłośniczka podróży i domowego wypieku chleba oraz szczęśliwa mama córki urodzonej naturalnie w sposób lotosowy. Podczas eventu poprowadzi wykład „Naturalny poród domowy”, w trakcie, którego opowie swoją historię porodu domowego w tradycji majańskiej w Gwatemali. Ponadto będziecie mogli się dowiedzieć: co to jest poród lotosowy i dlaczego jest tak ważny dla dziecka i rodziców; jak wygląda pielęgnacja łożyska po porodzie; jak wygląda poród naturalny według tradycji Majów; na czym polega pomoc przewodniczek duchowych i położnych (comadron) oraz jak wygląda tradycja obejmująca okres przygotowawczy do porodu, poród oraz opiekę poporodową.


16. Magdalena Kobierecka

Artystka, która podczas eventu poprowadzi warsztat „Mandale na wodzie metodą Ebru” - to połączenie tradycyjnej techniki Ebru z tworzeniem organicznych wzorów na planie koła. Ebru, to prastara technika wywodząca się z kultury ludowej Turcji. Polega na nakładaniu w odpowiedni sposób przygotowanych wcześniej farb na powierzchnię specjalnego płynu, formowaniu wzorów i zdejmowaniu obrazów na papier. Mandale na wodzie, to odmiana Ebru, która powstała w pracowni Magdaleny Kobiereckiej. Proces twórczy daje przyjemność z patrzenia na rozchodzące się harmonijnie plamy barw, ma działanie wyciszające i głęboko relaksujące. Podczas poznawania nowej techniki plastycznej, jak i podczas nauki nowego tańca mózg aktywizuje się w sposób wyjątkowy i tworzy nowe połączenia neuronalne. Każdy uczestnik bez względu na umiejętności, kondycję psychofizyczną, wiek czy ograniczenia zdrowotne tworzy wspaniałe obrazy, które posiadają korzystną energetykę i wpływają na wibracje otoczenia.


17. Małgorzata Ciechomska

Podczas eventu poprowadzi warsztat " Droga do wewnętrznej wolności". To podróż w głąb siebie, do miejsc gdzie iluzja spotyka się z Prawdą. Wewnętrzną wolność rozumie jako pozbycie się iluzji na własny temat i otaczającego Cię świata. Pokaże, jak nawiązać kontakt z kryształami górskimi wszelkiego rodzaju minerałami i kamieniami, tak aby stały się one bliskimi towarzyszami w tej ekscytującej podróży.


18. Dominika Kalyta-Zymek

Zwolenniczka holistycznego podejścia do życia w każdej jego dziedzinie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w tematyce duchowości, pracy z energią, prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne. Zdobyła certyfikat konsultanta Totalnej Biologii oraz Trenera Radykalnego Wybaczania i Manifestacji Marzeń. Podczas eventu poprowadzi warsztaty „Neutralizowanie szkodliwej energii”. W ich trakcie zaprasza na łyk energetycznego doładowania. Na warsztacie porozmawiamy o tym, jak radzić sobie w niesprzyjających warunkach, kiedy przytłacza nas praca przy komputerze lub w korporacji. Dominika podzieli się ćwiczeniami energetycznymi, które pomogą Ci funkcjonować w niesprzyjających warunkach. Poprowadzi też warsztaty „MÓJ WRÓG – MÓJ ANIOŁ radykalne wybaczanie”. Czym różni się radykalne wybaczanie od tradycyjnego? Przede wszystkim jest ono wolne od osądzania i obwiniania.


19. Patrycja Kruszczyńska

Podczas eventu poprowadzi wykład i warsztat Ustawień Systemowych (inaczej ustawienia rodzin, konstelacje rodzinne). Tematem będzie Życie, Seksualność, Miłość. W ich trakcie czeka Was: wprowadzenie i wyjaśnienie, czym są Ustawienia, kto jest twórcą i komu są potrzebne; co takiego się dzieje podczas ustawień; czym jest pole morficzne.


20. Amanda Szeligowska

Dzikość ujarzmiona. Bohaterka o tysiącu twarzach. Grała w życiu role żeńskie i męskie - w obu zaskakująco dobrze się odnajduje. Co kocha? Sztukę, twórczość, rozwój, rozkwit, transformację, ekspansję. Jest jak żywioł przyspieszający procesy, choć z czasem nauczyła się cierpliwości. Pracuje z artystami nad procesem twórczym, weną, inspiracją i kreacją. wierzy w to, że przyszłość zależy od Artystów. Kobieta renesansu, samorodny talent, kobieta od efektów specjalnych. Fascynuje ją wszystko co z pogranicza. Zbiera odrzucone, wzgardzone, niepasujące fragmenty i tworzy z tego piękną całość. Kocha wszystko, co nie pasuje. Samozwańcza Przewodniczka Ligi Wykluczonych. Spełniona w związku, spełniona w macierzyństwie, teraz wyrusza w podróż dookoła świata. Amanda życie postrzega jako twórczość a każdego człowieka jako twórcę. Na evenuie będzie konfrontować ze starymi paradygmatami i odczarowywać mity dotyczące twórczości artystycznej. Pokaże nam, że każdy jest Artystą w swoim życiu. Zaprowadzi nas do świata wyobraźni, wizji, dźwięku, ruchu, piękna aby Twoje życie stało się żywym arcydziełem.


21. Emilia Biała

Podczas eventu poprowadzi "Swobodne nurkowanie w emocje. O doświadczeniach pracy z oddechem i żywiołem wody" w połączeniu z warsztatami oddechowymi. W ich trakcie zgłębicie tematy takie jak: freediving jako narzędzie samopoznania, oddech i jego wstrzymywanie, potrzeba oddychania, poddanie się, obecność - z perspektywy zawodnika, instruktora i człowieka, który boi się ciemności, głębi, nieznanego.


23. Sati i Denis

Poprowadzą spotkanie ze swoją opowieścią porodową w Naturze. Zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką okołoporodową, w szczególności tych, którzy szukają alternatywnych rozwiązań, innych niż taśmowy poród szpitalny. Bowiem poród to coś więcej niż tylko fizjologiczne wydarzenie. To jest święta unia partnerska, gdzie oboje przechodzimy swoistą inicjację męskości i kobiecości. Sati poprowadzi również 2 warsztaty dla dzieci: Opiekunowie Ziemi - Inicjacja Ognia i Opiekunowie Ziemi i Butelki Czarodziejki. Podczas pierwszego warsztatu zaprzyjaźnimy się z żywiołem ognia. Poznamy jego transformującą moc i nauczymy się w bezpieczny sposób go rozniecać i opiekować się nim. Najważniejszym elementem będzie rozbudzenie naszej wrażliwości i przebudzenie Opiekuna Ziemi w każdym z nas. Na drugim warsztacie ruszymy na poszukiwania ukrytych w terenie Butelek Czarodziejek. Spróbujemy odkodować Moce w nich zawarte i poznamy bliżej temat świadomości wody. Zapoznamy się też z tematyką recyclingu i upcyclingu. Najodważniejsi Opiekunowie Ziemi będą mogli ruszyć po własne butelki na swój osobisty eliksir Mocy.


0

0,00 zł

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróc do sklepu